Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 10 по 13 березня 2020 року

Версія для друкуВерсія для друку

Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 10 по 13 березня  2020 року

 

10.03.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації з поточних питань.

 

 

10.00

Участь в роботі сесії обласної ради.

 

 

14.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації.

 

 

15.00

Робоча нарада з керівниками структурних підрозділів по поточним питанням.

 

 

11.03.

09.30

Робоча поїздка до Балясненської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом місцевого товариства.

 

 

11.00

Робоча поїздка до Нелюбівської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери.

 

 

12.00

Робоча поїздка до Дібрівської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом ПСП « Агро Глобал Інвест»

 

 

13.00

Робоча поїздка до Надеждинської  сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери.

 

 

14.00

Робоча поїздка до Андріївської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з керівництвом СТОВ «Андріївка»

 

 

16.00

Засідання комісії по призначенню субсидії та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

 

 

12.03.

09.30

Робоча поїздка до Великобудищанської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом ПАП «Диканське» і ФГ «Агровалді»

 

 

11.00

Робоча поїздка до Стасівської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом ТОВ НВП «Інтерагросервіс» і Corteva Agriscience.

 

 

13.00

Робоча поїздка до Великорудківської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом СТОВ «Обрій».

 

 

14.00

Робоча поїздка до Байрацької сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з  депутатом районної ради від місцевої громади та керівництвом ПАФ «Подоляка».

 

 

13.03.

08.30

Нарада з керівниками закладів освіти району з питань запровадження системи HASP.

 

 

09.30

Робоча поїздка до Водянобалківської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з  депутатом районної ради від місцевої громади  та керівництвом ПП «Ісіда-Д».

 

 

11.00

Робоча поїздка до Петро-Давидівської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з керівництвом ТОВ «Дружба».

 

 

12.00

Робоча поїздка до Орданіської сільської ради з метою огляду об’єктів соціальної сфери, зустріч з  депутатом районної ради та  керівництвом ТОВ «АФ ім. Довженка».

 

 

15.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

 

 

 

Наверх ↑