Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 17 по 21 лютого 2020 року

Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 17 по 21 лютого  2020 року

17.02.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації з поточних питань.

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації з питань порядку денного:

1. Про план робіт з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонту автомобільних доріг на 2020 рік.

2. Про організацію надання окремим категоріям пільговиків пільг на проїзд на приміських автобусних маршрутах району та пільг з послуг зв’язку.

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації.

13.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації.

14.00

Робоча поїздка заступника голови райдержадміністрації до Великобудищанської сільської ради по питанню забезпечення якісною питною водою та підготовки до проведення капітального ремонту покрівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

18.02.

09.00-12.00

Співбесіди з головами Андріївської, Байрацької та Балясненської сільських рад по актуальним питанням соціально-економічного розвитку громади.

10.00-14.00

Особистий прийом громадян головою  райдержадміністрації.

13.00-16.00

Співбесіди з головами Великорудківської, Великобудищанської та Водянобалківської  сільських рад по актуальним питанням соціально-економічного розвитку громади.

19.02.

09.00-12.00

Співбесіди з головами Надеждинської, Нелюбівської та Орданівської сільських рад по актуальним питанням соціально-економічного розвитку громади.

11.00-15.00

Особистий прийом громадян керівником апарату   райдержадміністрації.

13.00-16.00

Співбесіди з головами Дібрівської, Петро-Давидівської та Стасівської сільських рад по актуальним питанням соціально-економічного розвитку громади.

20.02.

10.00

Мітинг, покладання квітів з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

11.00

Співбесіда з Диканським селищним головою по актуальним питанням соціально-економічного розвитку громади.

14.00

Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

21.02.

10.00

Зустріч з громадськістю району щодо обговорення актуальних питань життєзабезпечення району.

13.00

Робоча поїздка заступника голови райдержадміністрації до Великорудківської та Байрацької сільських рад по питанню спів фінансування на проведення ремонтів закладів освіти та забезпечення житлом педагогічних працівників.

15.00

Засідання комісії по призначенню субсидії та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

23.02.

10.00

Проведення ІІ кола ІІ туру відкритого чемпіонату МО ГО «ВФСТ Колос» у Диканському районі  з фут залу сезону 2019-2020 року.