Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 27 по 31 серпня 2019 року

Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 27 по 31 серпня 2019 року

27.08.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації з поточних питань.

10.00

Нарада з керівниками правоохоронних органів Диканського району по питанню криміногенної ситуації в районі

28.08.

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у керівника апарату райдержадміністрації.

11.00

Робоча нарада з головними лікарями  КНП «Диканська лікарня планового лікування» та КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Диканського району щодо стану справ в медичній галузі

14.00

Засідання комісії по призначенню (відновленню) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

29.08

10.00

Засідання комісії по призначенню субсидії та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

11.00

Робоча нарада з начальником відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації з питання аналізу основних показників роботи в агропромисловому господарстві.

30.08.

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про роботу управління соціального захисту населення  райдержадміністрації з призначення всіх видів державних соціальних допомог.

2. Про підготовку закладів освіти до нового  навчального  року.

3. Про координацію роботи відділів, служб та органів місцевого самоврядування з питань захисту прав дітей.

4. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, запитами і зверненнями народних депутатів України за підсумками І півріччя 2019 року.

14.00

31.08.

10.00

Футбольний матч 2 кола відкритого чемпіонату Шишацького району з футболу між командами ФК «Диканька – «Нива» (с. Баранівка Шишацького району)