Основні заходи Диканської райдержадміністрації з 27 травня по 01 червня 2019 року

27.05.

08.30

Оперативно-розпорядча нарада у голови райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації з поточних питань.

10.00

Нарада у голови райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки місць масового відпочинку населення до купального сезону.

2. Про розгляд звітів із питань роботи зі зверненнями громадян начальника відділу культури та туризму  райдержадміністрації, Дібрівської сільського та Диканського селищного голови у відповідності до Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

3. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови облдержадміністрації та райдержадміністрації.

13.00

Зустріч з головами селищної, сільських рад по питанню створення об’єднаної територіальної громади.

15.00

Оперативно-розпорядча нарада у заступника голови райдержадміністрації.

28.05.

09.00

Оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації.

11.00-15.00

Особистий прийом громадян заступником голови райдержадміністрації.

15.00

Виїзний прийом громадян Петро-Давидівської сільської ради головою райдержадміністрації.

29.05.

10.00

Розширене засідання колегії райдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки економічного і соціального розвитку та виконання бюджету району за І квартал 2019 року і виконання Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України».

2. Про виконання в районі програм соціального захисту та соціального обслуговування осіб з інвалідністю.

3. Про підсумки проходження опалювального сезону 2018-2019 років та завдання щодо підготовки господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий періоду 2019-2020 років.

14.00

Засідання комісії по призначенню субсидії та допомоги малозабезпеченим сім’ям.

30.05.

10.00

Засідання комісії по призначенню (відновленню) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

14.00

Виїзний прийом громадян Стасівської сільської ради першим заступником голови райдержадміністрації.

31.05.

08.30

Свято останнього дзвоника у загальноосвітніх закладах району.

13.00

Робоча нарада у заступника голови райдержадміністрації по питанню проведення ремонтну доріг району.

01.06.

10.00

Заходи з нагоди Дня захисту дітей за участі Полтавського обласного академічного театру ляльок.