Про створення центру надання адміністративних послуг у Диканському районі

Дата:
15.04.2013
Номер:

ДИКАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

15.04.2013

Про створення центру надання адміністративних послуг у

Диканському районі

Керуючись статтею 12 Закону України "Про адміністративні послуги", статтями Закону України 6, 3, 17 «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2009 № 737 "Про заходи щодо упорядкування адміністративних послуг":

1. Створити  Центр   надання  адміністративних  послуг  у Диканському районі (далі – Центр), в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора Центру шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних  послуг та розмістити  його  за  адресою:  смт.  Диканька,  вул. Гоголя 2.

3. Контроль  за  вирішенням  всіх  оперативних  питань  функціонування центру  покласти  на  першого заступника голови райдержадміністрації Стасюка В.О.

районної державної

адміністрації                                                                                                                                         Ю.ОНІЩЕНКО