1 вересня розпочинається масштабна інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників

Версія для друкуВерсія для друку

1 вересня розпочинається масштабна інспекційна кампанія з виявлення неоформлених працівників

 

Серпень 14 2020 Прес-служба

 

З метою забезпечення ефективного контролю за оформленням трудових відносин та на виконання окремого доручення т.в.о. Голови Держпраці України Віталія Сажієнка, у Полтавській області активізовано інформаційно-роз’яснювальну роботу серед суб’єктів господарювання.

У серпні Управлінням Держпраці у Полтавській області спільно з органами місцевого самоврядування, яким делеговані повноваження здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення, Державної податковою службою, Пенсійним фондом, Державною службою зайнятості проводиться інформаційно – роз’яснювальна кампанія щодо запобіганню використання незадекларованої праці суб’єктами господарювання всіх форм власності у сферах оптової та роздрібної торгівлі, в тому числі пальним, сільського господарства, тимчасового розміщування й організації харчування, будівництва, надання послуг, транспорту.

З 1 вересня 2020 року, по завершенню інформаційно – роз’яснювальних заходів, в області буде розпочато проведення інспекційних відвідувань з питань законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.

Тож, до у роботодавців є час і можливість правильно оформити трудові відносини з найманими працівниками. За консультаціями та роз’ясненнями з питань трудового законодавства ви можете звернутись до фахівців  Управління Держпраці у Полтавській області, які закликають роботодавців дотримуватись чинного законодавства, а громадян – не погоджуватися на роботу без офіційного оформлення та виплати заробітної плати «в конвертах».

 

 

 

 

Наверх ↑