16 листопада у районному будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівника сільського господарства України. Сільськогосподарська галузь для української держави завжди була однією їх пріоритетних сфер розвитку як зовнішньої, так і внутрішньої економіки країни. Господь наділив українську державу багатими на чорнозем, родючими землями. Агропромислова галузь одна з найбільш важливих стратегічних напрямів не лише в економічному відношенні.

Указом Президента України № 428/93, датованим 7-м жовтня 1993-го року, відзначається професійне свято працівників сільськогосподарського та агропромислового комплексу, організацій і підприємств по переробці сільгосп-сировини, обслуговуючих та заготівельних підприємств і харчової промисловості. Відзначається це свято як і раніше, у третю неділю листопада.

Напередодні професійного свята Володимир Шкарбань та Станіслав Муха вітали всіх, хто так чи інакше пов’язує свою трудову діяльність з клопіткою працею на землі.

Вітаємо всіх тих, хто займається збиранням, переробкою та заготовленням  плодів землі, здійснюючи цю важливу для всіх нас роботу! Низький Вам уклін! Повага, здоров’я і благополуччя Вам і Вашим родинам! З Днем працівників сільського господарства Вас, дорогі наші земляки!- говорять очільники району.

В 2017 році День працівників сільського господарства України припадає на 19 листопада.