22 червня 2017 року на Диканщині відбулися заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Традиційно 22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи. Адже не оминула війна жодної домівки, кожен поніс неминучі втрати. Матері не дочекалися синів, дружини – чоловіків, хтось ще до сьогодні чекає братів чи сестер.

Представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, редактор районної газети «Трудова слава», громадськість Диканщини, зібралися на площі Слави для того щоб вшанувати пам’ять тих, хто поліг на фронтах, загинув в тилу, хто пожертвував найдорожчим за для визволення рідної землі, тих українців, хто ціною власного життя захищає сьогодні незалежність України.

Для відкриття заходу до слова запросили виконувача обов’язків голови райдержадміністрації Присяжнюк З.Г., а також голову районної ради Муху С.В., Диканського селищного голову Товтія В.В.

Учасники мітингу вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.