9-10 БЕРЕЗНЯ – ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ

9 березня в рамках заходів з нагоди вшанування пам’яті Т.Г.Шевченка, за організаційного сприяння сектору культури та туризму РДА за участі голови райдержадміністрації Володимира Шкарбаня, заступника голови районної ради Олександра Уса, селищного голови Валерія Товстія та представників громади поклали квіти до пам’ятника Великого Кобзаря.

Під час заходу пролунали твори Т.Г. Шевченка та українські народні пісні у виконанні представників творчих колективів районного будинку культури.

Ведучі заходу Сергій Іванов та Альона Онищенко звернулися до присутніх з промовою, в якій, зокрема наголосили на неоціненному значенні творчості Кобзаря. Пронизані любов'ю до України та прагненням зробити гідним життя свого народу, із глибини минулого звучать невмирущі слова Тараса і сьогодні, коли ми будуємо вільну, незалежну, демократичну державу.

- 9 та 10 березня ми відзначаємо дві дати – світлу і трагічну – річницю від дня народження та роковини смерті світоча українського народу, безсмертного генія слова, борця за ідеали справедливості та добра Тараса Григоровича Шевченка. Слово Кобзаря – величне, пророче. Воно яскраво відображає волелюбні настрої українського народу, вчить кожного з нас мислити і діяти, боротися і перемагати! - говорять вони.