АГРО-2017

8 червня делегація Диканського району побувала у Києві на XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017». «АГРО-2017» - це головна агропромислова виставка України і Східної Європи, яка виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій та розвитку всіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами - лідерами світового аграрного сектора. Це унікальна можливість для діалогу з представниками українських асоціацій, малими та великими підприємствами, іноземними інвесторами. Саме на «АГРО-2017» вирішується стратегія розвитку аграрного сектора на найближчі роки.

Значну частину виставки традиційно зайняли кращі зразки сучасної техніки: комбайни, трактори, навісне обладнання, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва аграрних споруд і транспортування врожаю. Доповнять чотириденну програму виставки науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги), презентації новітніх напрацювань світової та вітчизняної техніки, майстер-класи, дегустації.

Під час робочої поїздки голова РДА Володимир Шкарбань, його перший заступник Зоя Присяжнюк, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Олександр Онищенко, керівники та представники сільськогосподарських підприємств району ознайомилися з новітніми зразками сучасної техніки, виробництвом органічних продуктів та впровадження нових технологій.

Голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань та директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Сергій Фролов під час робочої зустрічі обговорили стратегію розвитку аграрного сектора на території Полтавщини та Диканщини зокрема.

Довідково:

В рамках «АГРО-2017» традиційно пройдуть спеціалізовані виставки:

- ExpoAgroTech - 2017 - сільськогосподарська техніка, обладнання та запасні частини;

- Біопаливо - 2017 - поновлювані джерела енергії;

- Hi-Tech Агро - 2017 - автоматизація, управління альтернативною енергетикою, GPS і GIS-технології;

- Organic - 2017 - органічні продукти і технології;

- Animal'EX - 2017 - домашні тварини, ветеринарія і товари для тваринництва;

- Еквісвіт - 2017 - виставка конярства та кінного спорту;

- FishExpo - 2017 - рибне господарство і рибальство;

- Рослинництво і агрохімія - агротехніка, агрохімія, екологічні продукти і технології, присадибне господарство, садівництво, городництво, рослинництво, теплиці;

- AgroBuild - Expo - 2017 - будівництво: техніка, БМЗ, будівельні матеріали;

- Агро транспорт і логістика - забезпечення транспортування і зберігання продукції.

А також нові спеціалізовані виставки:

- EСO HOUSE - 2017 - демонстрація переліку будівельних екологічно чистих матеріалів і технологій;

- Сучасний Фермер - комплексні рішення для невеликих фермерських господарств і приватних землевласників.