До уваги суб’єктів господарювання, що здійснюють обіг харчових продуктів на території району !

До уваги суб’єктів господарювання,

що здійснюють обіг харчових продуктів на території району !

За інформацією Диканського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  повідомляємо про те, що 18 січня 2020 року на ПП «Хутір» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області) виявлено загибель птиці від пташиного грипу, серотип вірусу H5N8.

З метою недопущення поширення збудника захворювання птиці на території Диканського району, операторам ринку, що здійснюють діяльність з роздрібної торгівлі негайно провести аналіз щодо обігу м’яса птиці та продукції птахівництва (за винятком термічно обробленої) виробленої на потужностях операторів ринку ПП «Хуторок», ТОВ «Неміров-Поділля» та СТОВ «Колосок» (с. Бугаків Немирівського району Вінницької області), яка ймовірно може бути контамінована вірусом грипу птиці.

В разі виявлення даної продукції просимо негайно інформувати Диканську райдержадміністрацію або Диканське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області за адресою вул. Садова,22, смт. Диканька Полтавської області. Телефон:  9-73-70, e-mail dk@polvet.gov.ua.

Райдержадміністрація