Голова районної державної адміністрації відвідав ветеранів Другої світової війни

Пам’ять про Другу світову війну буде жити доти, доки живі очевидці тих страшних подій. Ветерани війни, учасники бойових дій, інваліди та діти війни – це ті, кому випало стати свідками злодіянь нацизму та їх наслідків. Житиме вона і далі, адже ми не дозволимо стертись іменам захисників зі сторінок історії.

Серед жертв війни багато і наших земляків, які не повернулися з воєнних доріг.

Сьогодні на Диканщині залишилося 4 учасники бойових дій Другої світової війни. Напередодні 75-ої річниці Перемоги голова РДА Євгеній Скиба, спільно із головою районної організації ветеранів Валентиною Якименко відвідали ветеранів війни.

Євгеній Скиба привітав ветеранів зі святом Перемоги, побажав їм міцного здоров’я та затишку.

Ветерани з радістю приймали вітання, ділилися спогадами про далекі фронтові роки і згадували побратимів.

Всім ветеранам з нагоди свята було вручено продуктові набори.