Головою РДА створено штаб з ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня

Головою РДА Євгенієм Скибою створено штаб з ліквідації наслідків медико – біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби COVID-19.

Начальником Штабу з НС визначено головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Диканська лікарня планового лікування» Диканської районної ради Іллю Заіченка.

Крім того, Іллі Заіченку дано доручення утворити мобільну групу по перевірці дотримання правил карантину, санітарно-гігієнічних та санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також заходів по недопущенню поширення COVID-19 на території району.

Контроль за дотриманням суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень, реалізацію продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді закріплено за начальником районного управління Держпродспоживслужби Сергієм Гноєвим.

Органам місцевого самоврядування району - забезпечити  проведення дезінфекційних заходів визначених будівель і споруд, щоденну дезінфекцію зупинок громадського транспорту, проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових територій та інших місць масового перебування людей.

Довідково: Штаб створений відповідно до статей 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" (із змінами)", Положення про Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ від 26.12.2014 року №1406 та з метою забезпечення безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.