Євгеній Скиба: Диканський комбінат комунальних підприємств потрібно зберегти та необхідно покращити надання послуг і розширити їх

Сьогодні голова райдержадміністрації Євгеній Скиба провів робочу нараду щодо фінансогосподарського стану Диканського комбінату комунальних підприємств.

В ході наради було розглянуто питання своєчасної виплати заробітної плати працівникам Диканського ККП.

«На сьогодні не секрет, що Диканський комбінат комунальних підприємств є збитковий. Моя позиція така, що таке підприємство потрібно зберегти на території селищна. Головне завдання зараз є вивчити потреби та послуги, які можна надавати підприємством і вивести його із статусу збиткового. У цьому питанні повинна бути співпраця селищної ради, райдержадміністрації та районної ради.», - сказав Євгеній Скиба.

Головою районної державної адміністрації дано доручення щодо вивчення спектру розширення надання послуг та покращення діючих послуг комбінату комунальних підприємств, також рекомендовано Диканській селищній раді розглянути можливість фінансової підтримки діяльності ККП.