Євгеній Скиба: «Ми повинні працювати над залученням коштів для покращення медичних послуг та роботи медичних працівників»

Версія для друкуВерсія для друку

Євгеній Скиба: «Ми повинні працювати над залученням коштів для покращення медичних послуг та роботи медичних працівників»

 

Сьогодні голова райдержадміністрації Євгеній Скиба зустрівся з головним лікарем КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталією Манич та головним лікарем КНП «Диканська лікарня планового лікування» Іллею Заіченком.

Євгеній Скиба на початку зустрічі наголосив, що у 2020 році важливим питанням є: збереження мережі закладів медицини та працівників медичної галузі, продовження ремонтних робіт та оновлення обладнання, забезпечення ліками жителів на селі.

«Охорона здоров’я та продовження медичної реформи – одне із важливих завдань 2020 року. Люди у сільській місцевості повинні отримувати не гірші послуги, ніж в місті. Ми повинні працювати над залученням коштів для покращення медичних послуг та роботи медичних працівників», - зазначив Євгеній Скиба.

 

Довідково:

На початку лютого 2020 року укладено тристоронній довір між райдержадміністрацією, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та ТОВ «Фірма АЙЛАНТ ЛТД» (СВ Аптека) щодо забезпечення ліками інсулінозалежних пацієнтів. Ще не проводиться видача ліків, оскільки аптека не отримала доступу до реєстру пацієнтів, які страждають на цукровий діабет.

Наверх ↑