Євгеній Скиба: Владі потрібно підтримувати і розвивати фізичну культуру та спорт

Вчора відбулася зустріч із представником ініціативної групи Юрієм Тарасовим по створенню тенісного клубу в Диканці. Ініціативна група звернулася з проханням, щоб районна влада посприяла у наданні приміщення

Євгеній Скиба зазначив, що питання розвитку спорту актуальне та пріоритетне для держави та району його функціонування.

.Я лише «За» нові впровадження та розвиток. Я налаштований на співпрацю з громадськістю. Чудові ідеї повинні втілюватися в життя,сказав голова РДА.

Під час зустрічі обговорили місце розташування тенісного клубу та організаційні моменти.

На зустрічі були присутні: голова районної ради Станіслав Муха, керівник апарату РДА Віталій Дяківнич та начальник відділу культури та туризму РДА Євген Онищенко.