Інформацію про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески можна одержувати дистанційно

Версія для друкуВерсія для друку

Інформацію про нараховану заробітну плату та сплачені страхові внески можна одержувати дистанційно. Багато хто з нас замислювався над такими питаннями: «Чи сплачує за мене роботодавець кошти до Пенсійного фонду?», «Чи вірно відображаються мої індивідуальні дані та обліковується моя заробітна плата в органах Пенсійного фонду?», «Який страховий стаж я здобув?». Нині за допомогою веб-порталу Пенсійного фонду України можна здійснювати постійний контроль за даними, які впливають на пенсійні права громадян.

Працівники Фонду постійно популяризують послуги цього сучасного електронного сервісу й наразі вже понад 36 тисяч мешканців нашої області успішно користуються порталом.

У червні нинішнього року Пенсійний фонд впровадив технологію інформування осіб за допомогою СМС-повідомлень.

Активувати послугу смс-інформування можна двома способами:

- перший – особисто звернутися до управлінь Пенсійного фонду України Полтавської області або до найближчого відділу обслуговування громадян і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби;

- другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua/) в розділі «Налаштування» і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту «Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону».

СМС-повідомлення міститиме інформацію про наявний страховий стаж із 1 січня 2004 року і щомісячно надходитимуть повідомлення про сплачені страхові внески.

Головне управління Пенсійного фонду України

в Полтавській області

 

Наверх ↑