Із колегії РДА

Версія для друкуВерсія для друку

Із колегії РДА

 

Про підсумки економічного і соціального розвитку доповів завідувач сектору економіки райдержадміністрації Віталій Дейнека.

 

Продовжується будівництво цеху виготовлення металоконструкцій підприємством ТОВ «Диканський механічний завод», завершено реконструкцію системи теплопостачання з встановленням котлів для зовнішнього застосування Диканської загальноосвітньої школи I-III ступенів, завершується реконструкція опорного закладу «Диканський НВК імені М.В.Гоголя» Диканської районної ради Полтавської області, проведено капітальний ремонт адмінприміщення Диканської селищної ради, продовжується капітальний ремонт приміщення Диканського відділення ДРАЦСу. Проведено заміну віконних блоків в дитячому відділенні Диканської центральної районної лікарні»

 

 

  • Важливим напрямом роботи по залученню інвестицій є співробітництво з ГПУ «Полтавагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування». Наприкінці 2017 року у район надійшло 2,35 млн. грн. по виконанню соціальних угод. З початку року кошти було направлено на ремонти соціальних закладів та ремонт доріг по Водянобалківській та Байрацькій сільських радахговорить Віталій Дейнека - Для участі в конкурсі «Бюджет участі Полтавської області» було подано жителями району 8 проектів, на жаль через низьку активність населення жоден не ввійшов до числа переможців. Всього до обласної ради жителі області подали 267 проектів, з яких 260 відповідали вимогам та були допущені до голосування.

 

Він додав, що аналізуючи результати щодо переможців обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року бачимо, що конкурсна комісія віддавала перевагу проектам поданим по 4-тій категорії (спільні проекти територіальних громад сіл, селищ, міст, районних рад та об’єднаних територіальних громад). По даній категорії передбачався найбільший обсяг співфінансування з обласного бюджету – 800 тис. грн. з Диканського району проекти не подавалися.

Міжмуніципальне співробітництво на сьогодні є сучасною формою співпраці територіальних громад, шляхом вирішення спільних проблем територій, поводження з твердими побутовими відходами, розвиток місцевої пожежної охорони, капітальному ремонту закладів освіти, а також реальним механізмом залучення інвестицій.

 

Згідно оперативних даних підприємств обсяг реалізованої промислової продукції у відпускних цінах підприємств за січень-вересень 2018 року склав 1675,1 млн. грн., на рівні відповідного періоду минулого року (100%). Збільшення обсягів реалізованої промислової продукції відбулося на підприємствах ТДВ «Диканський комбікормовий завод» на 17,2%, Диканський ККП на 26,6%. На рівні минулого року працює ТОВ«УкрОлія», ПАФ «Подоляка». Зниження обсягів реалізації спостерігається на ТОВ «Інверт», ТОВ «ТД «Снекторггруп», ТОВ «ДиканькаМлин», ТОВ «Укрпродснекгруп».

 

Середньомісячна заробітна плата штатного працівника за січень-червень поточного року становила 7619 грн, що на 15,6% або 1028 грн перевищувала відповідний показник минулого року. Заборгованість із виплати заробітної плати станом на 1 жовтня 2018 року в районі відсутня.

 

На 2018 рік на виконання програм соціального захисту населення району планом асигнувань з бюджетів усіх рівнів передбачено 93,9 млн. грн. Станом на 1 жовтня 2018 року використано 67,3 млн. грн.

 

Сума виплат державних соціальних  допомог за рахунок коштів субвенції державного бюджету за 9 місяців 2018 року склала  19,3 млн. грн.

 

Про це повідомив завідувач сектору економіки РДА минулого четверга на засіданні колегії райдержадміністрації.

 

Провів чергове засідання колегії голова районної державної адміністрації  Володимир Шкарбань.

 

У роботі колегії взяли участь голова районної ради Станіслав Муха, перший заступник голови районної державної адміністрації Зоя Присяжнюк, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Дудник, керівник апарату районної державної адміністрації Віталій Дяківнич, сільські, селищні голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, редактор районної газети  «Трудова слава».

 

Наверх ↑