Із сесії районної ради

Із сесії районної ради. 11 липня 2017 року відбулася двадцять п’ята  позачергова  сесія районної ради сьомого скликання за участі голови районної державної адміністрації Володимира Шкарбаня та його заступників, керівників структурних підрозділів, селищного та сільських голів, редактора районної газети «Трудової слави».

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання загинувших у зоні АТО, після чого приступили до роботи з розгляду питань порядку денного.

Під час сесії обговорено питання, що стосуються бюджету району, підтримки соціально – вразливих верств населення та відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Диканського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2017 році.

Всі питання порядку денного обговорено під час спільного засідання Президії та постійних комісій районної ради, що дало змогу одноголосно прийняти відповідні рішення.