«Круглий стіл» з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

«Круглий стіл» з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вчора, 20 квітня 2017 року, у приміщенні Диканської РДА відбулося засідання «круглого столу» з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

У заході, приуроченому 31-им роковинам Чорнобильської трагедії, взяли участь голова районної державної адміністрації Володимир Шкарбань та голова районної ради Станіслав Муха, перший заступник голови райдержадміністрації Зоя Присяжнюк, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмила Фролова, заступник начальника Решетилівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Леонід Тютюнник, заступник головного лікаря Диканської Центральної районної лікарні Олександра Назаренко, заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Диканського району Олексій Хоменко.

В ході засідання учасники ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС мали нагоду поставити запитання, що їх турбують представникам відповідних структур. Мова, зокрема, йшла про пенсійне забезпечення, безкоштовне забезпечення ліками, пільгове перевезення тощо.

Під час засідання обговорено також діяльність Диканської районної громадської організації «Союз Чорнобиль».

За підсумками засідання круглого столу, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС заручилися підтримкою районної влади у вирішенні проблемних питань.