Лабораторно коронавірус підтвердили у 34 медичних працівників Полтавщини

Версія для друкуВерсія для друку

Лабораторно коронавірус підтвердили у 34 медичних працівників Полтавщини

 

На традиційному брифінгу перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін поінформував щодо поширення коронавірусної інфекції в області. Станом на 21 квітня на Полтавщині зафіксували 101 випадок захворювання на COVID-19.

«За добу виявлено 38 нових випадків: у  Кременчуці – 30, Кременчуцькому районі – 5, у Полтавському, Глобинському районах і Полтаві – по одному хворому, – повідомив Дмитро Лунін. – За період карантину вже 12 осіб одужали від коронавірусу, одна людина померла».

Географія поширення інфекції по області така: Кременчук – 51 випадок, Кременчуцький район – 13, Миргород – 12, Полтава – 10, Горішні Плавні – 4 (усі одужали), Зіньківський район – 2 випадки, Полтавський район – 2 , Машівка, Кобеляки, Хорол, Козельщина, Котелевський, Глобинський і Чутівський райони – по одному випадку.

Лабораторно коронавірус підтвердили у 34 медичних працівників із різних медзакладів області.

Перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Дмитро Лунін розповів, що 20 квітня була досліджена ситуація щодо розповсюдження COVID-19 у Кременчуцькій центральній районній лікарні. Там захворіли 26 медпрацівників, 16 із яких не мають симптомів і перебувають на самоізоляції вдома.

«Сьогодні на штабі знову розглядали ситуацію щодо роботи лікарень у період карантину. Нині заборонено відвідування медзакладів, там посилені заходи дезінфекції приміщень та контролю за станом здоров’я персоналу, – повідомив Дмитро Лунін. – Через збільшення контактних осіб із хворими на COVID-19, лабораторія в Полтаві працює у посиленому режимі – проводить 120 ПЛР-тестувань на добу».

 

 

Наверх ↑