«Ми і надалі будемо дотримуватися жорстких карантинних заходів», – Олег Синєгубов

Жителям Полтавщини у поминальні дні рекомендують обмежити доступ до місць поховань. Відповідне рішення було прийнято на Регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області. Поминальні заходи переносять на червень.

Про це повідомив на брифінгу голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

«Ми і надалі будемо дотримуватися жорстких карантинних заходів. У поминальний понеділок буде обмежено доступ до місць поховань. Також ми провели перемовини з очільниками міст. Вони підтримують нашу ініціативу. Вважаємо, що це необхідні заходи й запроваджуємо їх задля безпеки громадян. Нині велика небезпека розповсюдження коронавірусної інфекції», – сказав Олег Синєгубов.

За його словами, це питання обговорили також з  духовними лідерами області.