На допомогу державі у боротьбі з COVID-19 приходить соціальний бізнес

На допомогу державі у боротьбі з COVID-19 приходить соціальний бізнес.

Голова райдержадміністрації постійно працює над забезпеченням медпрацівників необхідними засобами захисту. В цьому питанні співпраця є з облдержадміністрацією, підприємцями та підприємствами району різних сфер діяльності.

Отримали від Департаменту охорони здоров’я ОДА для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та КНП «Диканська лікарня планового лікування» захисні маски та 50 шт експрес-тестів для діагностування коронавірусу. Від народного депутата України Олега Кулініча та місцевим підприємців медичні заклади отримали допомогу у вигляді індивілуальних предметів захисту та дезінфекторів. На цьому співпраця не закінчується. Продовжуємо боротьбу з короновірусною хворобою.

Нажаль, наданий час за інформацією МОЗ в на Україні зафіксовано 113 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

В Полтавській області жодного.