Нарада у голови РДА

13 березня голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань провів робочу нарду щодо фінансогосподарського стану Диканського комбінату комунальних підприємств.

В ході наради було розглянуто питання виплати заробітної плати працівникам Диканського комбінату комунальних підприємств, стану оплати житлово-комунальних послуг населенням Диканьки. Обговорено питання тарифів квартирних плат жителів багатоквартирних будинків.

Головою районної державної адміністрації дано ряд доручень щодо своєчасної сплати коштів по субсидіях.

Володимир Шкарбань наголосив на необхідності проведення комбінату комунальних підприємств, селищною радою роз’яснювальної роботи серед населення щодо своєчасної сплати за комунальні послуги.