Нарада у голови РДА

6 березня голова районної державної адміністрації Володимир Шкарбань та заступник голови районної державної адміністрації Віктор Дудник зустрілися із приватним перевізником району Геннадієм Тимощенком. На зустрічі обговорено шляхи вирішення проблемних питань, що виникають у процесі здійснення обслуговування приміських маршрутів загального користування.

У районі функціонує розгалужена мережа регулярного автобусного сполучення, яка забезпечує перевезення пасажирів з територій усіх сільських рад до районного цетру та міста. Рейси перевізниками району виконувались регулярно, скарг на роботу перевізників до райдержадміністрації не надходило. Але останнім часом виникли проблеми ранкового рейсу «Писарівщина – Полтава» та «Водяна Балка – Полтава», які обслуговує ПП «Тимощенко».

Щоб розібратися в ситуації Володимир Шкарбань ініціював зустріч всіх причетних сторін та запросив виконувача обов’язків начальника Управління інфраструктури облдержадміністрації Сергія Гайдара, щоб обговорити актуальні питання.

Свою думку щодо вирішення даної ситуації висловили: Великобудищанський сільський голова Христина Покутня та її колега, голова Водянобалківської сільської ради Валентин Яковенко, приватний підприємець Геннадій Тимощенко.

За словами перевізника, після значного зростання цін на пальне, запчастини та обслуговування транспорту, даний рейс є нерентабельним.

«В цей непростий час необхідно зберегти автобусну мережу та спільними зусиллями вирішувати проблемні питання, які виникають в організації пасажирських перевезень,зазначив голова районної державної адміністрації Володимир Шкарбань  – сьогодні є чимало проблем, з якими ми зустрічаєтесь щодня. Я переконаний, що більшість з них ми у змозі вирішити спільно».

Голова районної державної адміністрації Володимир Шкарбань взяв під особистий контроль дане питання. Христина Покутня та Валентин Яковенко пообіцяли поспілкуватися з громадою та інформувати їх про відновлення маршрутів у найкоротші терміни.

За результатами зустрічі було вирішено ряд організаційних питань та висловлені взаємні побажання щодо співпраці у галузі пасажирських перевезень. Прийнято рішення провести моніторинг серед жителів даних сіл щодо користування рейсами «Писарівщина – Полтава» та «Водяна Балка – Полтава» з приводу, яких виникли проблеми.