Нарада у голови РДА щодо дотримання карантинних заходів на Великодні свята

Нарада у голови РДА щодо дотримання карантинних заходів на Великодні свята

Голова Диканської райдержадміністрації Євгеній Скиба на нараді повідомив про необхідність дотримання карантину та додаткових обмежувальних заходів на Великдень.

Також очільник району звернувся з проханням провести додаткову роз’яснювальну роботу всім відповідним службам та ще раз поспілкуватися з представниками релігійних конфесій і наголосити на дотримання вимог Постанови КМУ від 8 квітня 2020 р. № 262 в якій йдеться про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

«Цього року як проходять богослужіння, можна буде подивитися по телевізору під час прямих трансляцій. Ще раз наголошую подбайте та проявіть любов до себе та ближніх дотримуючись правил карантину!» - зазначив голова РДА.