Нарада у голови РДА щодо відзначення Великодня та святкових вихідних у період карантину.

Євгеній Скиба повідомив, що на вихідних в області планують запровадити додаткові обмежувальні заходи. Про це заявив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов під час  брифінгу.

Під час наради порушили питання функціонування ринку та продажі деяких груп товарів. Євгеній Скиба зазначив, що на період Великодніх вихідних  ринок працювати не буде.

«Здоров’я – головне! Зараз потрібно подумати в першу чергу про громадян та збереження здоров’я» - сказав голова РДА.

За результатами обговорення на виконання Постанови Головного державного лікаря України № 9 від 13 квітня 2020 було прийняте рішення, що 18 квітня, ринок працювати не буде.