Нарада у заступника голови РДА

10 червня відбулася робоча зустріч заступника голови райдержадміністрації Віктора Дудника з генеральний директор Комунального підприємства Полтавської обласної ради «Полтававодоканал» Воротинцевим Василем Альбертовичем за участі селищного голови Валерія Товстія, заступника селищного голови Олега Розссохи,  начальник Диканського комбінату комунальних підприємств Віктора Терещенко, начальника відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Наталії Звагольської.

Під час робочої зустрічі обговорили можливість передачі мережі комунікацій та водогону селища на баланс і обслуговування Комунальному підприємству «Полтававодоканал». За попередніми розрахунками КП «Полтававодоканал» пропонує тариф 25 грн за 1 м3 водопостачання та водовідведення.

За результатами обговорення селищний голова Валерій Товстій прийняв рішення винести питання передачі  системи водогонів селища на баланс КП «Полтававодоканал» на обговорення з депутатами селищної ради.