Нелюбівка відсвяткував День села

Нелюбівка відсвяткував День села.

Приїхали привітати з урочистою подією жителів села Нелюбівки голова Диканської райдержадміністрації Володимир Шкарбань, голова районної ради Станіслав Муха, директор ВП «Балясне» ТОВ «АФ ім. Довженка» Володимир Шаповал.

Радісно зустрічали односельців та гостей у селі Нелюбівка в День села у суботу,17 серпня.

- благополуччя, міцного здоров’я та добробуту – побажав присутнім голова РДА. А також висловив подяку всім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у його розвиток.

Під час свята нагородили людей, які зробили внесок і щоденно дбають про розвиток свого села, найстарших та найменших жителів Нелюбівки, тих хто став на весільний рушник та тих хто прожив разам у шлюбі багато років. Їх вітали почесними грамотами, квітами та подарунками.

Концертну програму підготували аматорські колективи та працівники закладу культури Шишацької об’єднаної територіальної громади.