Перший етап послаблення карантину

Версія для друкуВерсія для друку

Перший етап послаблення карантину. 12 травня відбулося засідання місцевої комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і  надзвичайних ситуацій під головуванням голови РДА Євгенія Скиби. Під час засідання розглянули питання щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом COVID- 19 та зняття певних обмежувальних заходів на території Диканського району.

Євгеній Скиба повідомив про заходи прийняті урядом України по запобіганню поширенню COVID-19 в тому числі щодо  вимог постанови Кабінету Міністрів України № 211 та зміни внесені постановою Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. № 343 щодо продовження термінів карантину до 22 травня 2020 року та зняття певних обмежувальних заходів.

З 11 травня в Україні Кабінет Міністрів послаблює карантинні заходи, будуть відкриті сквери та парки, а також почнуть працювати довгоочікувані перукарні та салони краси. Відкриються непродовольчі магазини. Розпочнуть роботу літні майданчики кав’ярень та ресторанів, можна буде придбати також їжу на виніс. Вводяться також інші послаблення карантину, проте частину обмежень уряд залишає до 22 травня.

Нагадуємо, що карантинні заходи триватимуть щонайменше до 22 травня, тому не забувайте використовувати захисні маски та частіше мити руки.

Наверх ↑