Перший міжрайонний шашковий турнір на Диканщині

Перший міжрайонний шашковий турнір на Диканщині. 4 квітня 2017 року в Диканському районному територіальному центрі соціального обслуговування відбувся міжрайонний шашковий турнір для осіб з інвалідністю. Даний захід відбувся у районі вперше. З ініціативою проведення турніру до райдержадміністрації та районної ради звернулася голова Диканського місцевого осередку Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Лідія Григоренко, керівники району підтримали дану пропозицію.

Головним організаторами змагань стали Диканський місцевий осередок Всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та Диканська районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України в особі його голови Павла Вінтоняка.

Призери і учасники були нагороджені грамотами та медалями. Після урочистої частини для учасників було організовано солодкий стіл.

Того ж дня Володимир Шкарбань зустрівся з директором територіального центру Ольгою Кабак. Під час робочої зустрічі голова РДА наголосив на важливості доступності соціальних послуг малозахищеним верствам населення та обговорили проблемні питання закладу і можливі шляхи їх вирішення.