Повідомлення Диканської селищної ТВК Полтавського району

Диканська селищна територіальна виборча комісія повідомляє, 26.09.2020 року на засіданні Диканської селищної територіальної виборчої комісії відбулася реєстрація  кандидатів на посаду Диканського селищного голови, висунутих шляхом  самовисунення, висунутих політичними партіями, а також зареєстровано кандидатів у депутати Диканської селищної ради Полтавського району, включених до переліку кандидатів у депутати від політичних партій. Кандидатами на посаду Диканського селищного голови, які самостійно прийняли рішення про висунення зареєстровано:

Давиденка Сергія Олексійовича (постанова про реєстрацію від 18.09.2020р.)

Яковенка Валентина Миколайовича

Манич Наталію Миколаївну

Слинька Валерія Олексійовича

Товстія Валерія Володимировича

Кандидатом на посаду Диканського селищного голови зареєстровано:

Покутню Христину Степанівну, висунуту зборами Полтавської обласної політичної партії « За майбутнє»;

Скибу Євгенія Ігоровича, висунутого конференцією Полтавської обласної політичної партії « Довіра»;

Біляєву Тетяну Григорівну, висунуту конференцією Полтавської обласної політичної партії  Всеукраїнського об»єднання  « Свобода»;

Перепелицю Романа Миколайовича, висунутого зборами Полтавської обласної політичної партії «Пропозиція»;

Дорогобіда Олександра Петровича, висунутого конференцією Диканської районної організації політичної партії «Рідне місто»;

Танасійчука Євгенія Анатолійовича, висунутого конференцією Полтавської територіальної організації Радикальної партії Олега Ляшка;

Гірняка Євгенія Ярославовича, висунутого Полтавською регіональною організацією політичної партії «Опозиційна платформа – за життя».

Для реєстрації кандидатів у депутати  Диканської селищної ради, включених до переліку кандидатів у депутати від політичних партій, одинадцять місцевих політичних партій надали списки кандидатів з визначенням першого кандидата і кандидатів на кожен із чотирьох територіальних виборчих округів.