Повідомлення Диканської селищної ТВК Полтавського районуПолтавського району

Повідомлення Диканської селищної територіальної виборчої комісії Полтавського району

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Диканська селищна територіальна виборча комісія

Полтавський район

Полтавська область

ПОСТАНОВА

Селище Диканька

"05" вересня 2020 року № 1

Про утворення і перелік територіальних виборчих округів на виборах депутатів Диканської селищної ради 25 жовтня 2020 року, встановлення їх меж та присвоєння їм порядкових номерів

Відповідно до пункту 1 частини першої статті 196, частин другої, пункту 5 частини третьої статті 197, частин першої-п’ятої, частини сьомої статті 201, частини першої, пункту 2 частини другої статті 206, частини третьої статті 232 Виборчого кодексу України, пунктів 3.1-3.4, 3.8-3.9 Роз’яснення щодо утворення виборчих округів для організації і проведення місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року № 204, пунктів 1.1-1.3, 3.1-3.2, 3.4-3.5 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, беручи до уваги відомості, подані Відділом ведення Державного реєстру виборців Диканської районної державної адміністрації, від 1 вересня 2020 року,  Диканська селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Встановити, виходячи з відомостей Відділу ведення Державного реєстру виборців Диканської районної державної адміністрації про те, що кількість виборців, які мають право голосу на виборах депутатів Диканської селищної ради ради складає 15298 виборців, що загальний склад (кількість депутатів) Диканької селищної ради - 26 депутатів.

2. Визначити орієнтовну кількість територіальних виборчих округів з виборів депутатів Диканської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року – 4 (чотири) територіальних виборчих округів.

3. Утворити територіальні виборчі округи з виборів депутатів Диканської селищної ради на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року, визначити їх межі та присвоїти їм порядкові номери згідно з додатком.

4. Цю постанову вивісити для загального ознайомлення на стенді офіційних матеріалів комісії у терміни і у порядку, визначеному частиною четвертою статті 37 Виборчого кодексу України, а також оприлюднити на веб-сайті Диканської районної державної адміністрації відповідно до частини четвертої статті 23, частини сьомої статті 201 Виборчого кодексу України.

5. Копію цієї постанови на паперовому носії надіслати Центральній виборчій комісії відповідно до пунктів 1.1, 1.2 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

6. Поінформувати Центральну виборчу комісію про номери територіальних виборчих округів з виборів депутатів Диканської селищної ради, опис їх меж, орієнтовну кількість виборців, кількість депутатських мандатів, що розподіляються в окрузі, за формою № 11 згідно з Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200.

7. Надіслати Відомості про утворення територіальних виборчих округів з виборів депутатів Диканської селищної ради за формою № 11 згідно з пунктом 1.2, Додатком 11 Порядку інформування Центральної виборчої комісії про перебіг виборчого процесу місцевих виборів, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2020 року № 200, Відділу ведення Державного реєстру виборців Диканської районної державної адміністрації  для подальшого надсилання Центральній виборчій комісії.

Додаток -  Відомості про утворення багатомандатних виборчих округів

Повідомлення про відкриття рахунку