Привітання з Різдвом Христовим!

Дорогі жителі району!

Від районної державної адміністрації та себе особисто тепло і сердечно вітаю вас зі світлим і радісним святом, яке об’єднує у собі і наше дитинство, і наше сьогодення, мрії про майбутнє, – Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів. Нехай цьогорічне свято стане початком щасливої дороги в новий рік. Тож сподіваюся, що цьогорічне Різдво Христове буде радісним, кожна родина збереться разом, за одним столом біля ялинки і в благополуччі, в мирі славить Добру Новину.

Щиро зичу вам щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, щоб  в кожній родині панував мир і спокій. Веселих свят!

З повагою,

голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань