Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Диканського району

У зв’язку із збільшенням кількості хворих по району 9 вересня було проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Диканського району.

Головний лікар КНП «Диканська лікарня планового лікування» Ілля Заіченко та виконувач обов’язків головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги райради» Олексій Хоменко позвітували про епідемічну ситуацію.

Окрім членів комісії на засідання запрошена Любов Семко Балясненський сільський голова, яка доповіла про епідемічну ситуацію на території сільської ради.

Під час засідання розглянули питання:

1.«Про епідемічну ситуацію на території району в умовах послаблення протиепідемічних заходів та продовження карантину з метою запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

2. «Про посилення протипожежного захисту та підвищення готовності до оперативного реагування у разі виникнення пожеж в екосистемах Диканського району».

З початку карантину станом захворіло 19 осіб, 5 – одужало. Тяжких хворих немає.

За останній час відбулося збільшення випадків захворювання на COVID-19 у районі.

Тому, ще раз закликаємо на дотриманні правил карантину!

• Дотримуйтеся маскового режиму та соціальної дистанції
  • Часто мийте руки та користуйтеся антисептиком
  • Відкладіть поїздки, які можна перенести