Реформування шкільної освіти

Версія для друкуВерсія для друку

Реформування шкільної освіти в Україні відбувається стрімко. Одним із позитивних зрушень та одночасно однією зі складових сучасних освітянських змін стало створення опорних закладів.

Головна мета — створення належних умов для забезпечення якісної освіти учнів, рівного доступу до якісної загальної середньої освіти, концентрації наявних ресурсів для покращення матеріально-технічної та навчальної бази закладів загальної середньої освіти, створення єдиної системи виховної роботи, проведення капітальних ремонтів приміщень за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів.

Це чудово розуміє голова РДА Євгеній Скиба. Керівництво райдержадміністрації спільно з відділом освіти, сім’ї молоді та спорту ініціювали винесення на розгляд сесії районної ради питання про створення на території району ще одного опорного закладу. Адже це дає додаткові можливості по залученню коштів на розвиток та надання сучасних освітніх послуг.

Сьогодні, 2 вересня, відбулося засідання конкурсної Комісії районної ради  з визначення опорного закладу освіти Диканської районної ради Полтавської області.

За результатами проведеного конкурсу та після обговорення членами Комісії прийнято рішення визначити переможцями два заклади освіти – Диканську ЗОШ І-ІІІ ступенів та Стасівську ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо переможців!

Наступним етапом є затвердження рішення Комісії на сесії районної ради. Розраховуємо на підтримку та рішення депутатського корпусу.

Наверх ↑