Ремонт доріг

Ремонт доріг. З середини квітня згідно плану ремонту доріг на 2020 рік розпочато ремонтні роботи на території Диканського району на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення.

Цього року до плану ремонтних робіт увійшли дороги: О 1705067 /Орданівка- Василівка/, О 17055069 /Велика Рудка – Байрак-Долина/, О 17055068 – О 1705071/ Стасі – Велика Рудка – Марченки/, О 1705064 /Диканька – Водяна Балка/, О 1725353/ Орданівка –Жоржівка /.

Вже закінчилися роботи (поточний ямковий ремонт та накладання дорожнього покриття картами) на самих проблемних ділянках доріг: Стасі – Велика Рудка – Марченки, Орданівка –Жоржівка.

Цього тижня планується продовжити ямкові ремонти та асфальтування карт на дорозі Диканька – Водяна Балка, Орданівка - Василівка. Завершення робіт на даних шляхах планується протягом наступного тижня.

Також, протягом травня підрядником заплановано провести поточний ремонт найпроблемніших ділянок дороги Велика Рудка – Байрак-Долина.

Замовником робіт з поточного дрібного ремонту автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на території району виступає ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області», підрядник – ТОВ «Полтавадорбуд».

На даний час ДП «Агентство місцевих доріг Полтавської області» проводить тендерні процедури  щодо визначення переможця по поточному середньому ремонту дороги загального користування місцевого значення О 170 5071 /Диканька – Решитилівка/, з урахуванням пропозицій РДА щодо найбільш проблемних ділянок на території Диканського району.

Керівництво РДА, в межах повноважень, щоденно проводить моніторинг робіт на дорогах Диканського району.