Робоча нарада у голови райдержадміністрації щодо діяльності Диканського ККП

Робоча нарада у голови райдержадміністрації щодо діяльності Диканського ККП. 29 жовтня 2018 року у голови райдержадміністрації Володимира Шкарбаня відбулася нарада щодо діяльності  Диканського комбінату комунальних підприємств. У нараді взяли учать голова районної ради Станіслав Муха, заступник голови райдержадміністрації Віктор Дудник, керівник апарату райдержадміністрації Віталій Дяківнич, Диканський селищний голова Валерій Товстій, начальник Диканського комбінату комунальних підприємств Віктор Терещенко, начальник Диканської філії ПАТ «Полтаваобленерго» Олексій Кожух та представники засобів масової інформації.

Присутні обговорили ситуацію, що виникла через неможливість своєчасного розрахунку комбінатом комунальних підприємств за електроенергію з Диканською філією «Полтаваобленерго», у результаті чого під загрозою відключення від електроенергії опиняються водозабори, а отже селище може залишитися без води.

Як проінформував начальник ККП Віктор Терещенко, проблема виникла через недостатність обігових коштів і загострилася протягом останніх чотирьох місяців. Зокрема, збитків комбінату комунальних підприємств завдає обслуговування багатоквартирних будинків, у яких всі квартири приватизовані, а самі будинки перебувають на його балансі. Це закріплено рішенням Диканської селищної ради від 4 липня 2016 року «Про призначення виконавця послуг з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій». Тарифи ж на їх обслуговування востаннє переглядали у 2011 році, і в них закладено електроенергію по 30 коп. за кВт, мінімальну заробітну плату на рівні 900 грн. і т.д., переглянути ж тарифи відповідно до чинного законодавства проблемно.

Віктор Терещенко назвав і низку інших проблем, як опалення протягом останнього року багатоквартирних будинків, що завдало ККП близько півмільйона збитків.

На останній сесії селищної ради начальник ККП інформував про ситуацію, що склалася, і просив допомоги коштами, але питання залишилося відкритим.

За підсумками наради головою райдержадміністрації дані доручення підготувати спільного листа райдержадміністрації і районної ради до дирекції ПАТ «Полтаваобленерго» з проханням  перенести термін оплати послуг Диканським комбінатом комунальних підприємств до 10 листопада, селищній раді винести на розгляд сесії питання щодо виділення додаткового фінансування для підтримки Диканського комбінату комунальних підприємств та провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо створення ОСББ.