Робоча зустріч з дирекцією ТОВ "Стасі Насіння" Corteva Agriscience

Вчора відбулася робоча зустріч з дирекцією ТОВ "Стасі Насіння" Corteva Agriscience, юристами компанії, інженером, представником Стасівської сільської ради, начальником районного відділу Головного управління Держгеокадастру та директором ДП «Агенство місцевих доріг» і заступниками підприємства, щоб обговорити будівництво об'їзної дороги до виробничого комплексу, проблемних питань, що цьому перешкоджають. Це питання порушувалося під час робочого візиту губернотора Олега Синєгубова до Диканського району.

Будівництво об'їзної дороги питання важливе і довгий період не вирішується у зв'язку з невизначеністю форми власності дороги, передачею її до комунальної, укладення договірних відносин на виготовлення проектно -кошторисної документації, фінансування робіт.

- Ми сіли за стіл переговорів, щоб пришвидшити будівництво дороги. Склали покрокову схему дій та за спільною згодою кожна сторона взяла на себе певні обов'язки по їх виконанню, - прокоментував голова РДА Євгеній Скиба

Він додав, що нарада пройшла досить конструктивно та в порозумінні та наголосив, що результат залежить від чіткого алгоритму дій кожної сторони.

За результатами обговорення через два тижні ми повинні побачити перші проектні рішення будівництва.