Що ми знаємо про коронавірус?

Що  ми знаємо про коронавірус?

На це питання 17.09.2020  року працівники Диканського районного сектору з питань пробації спільно з волонтером Наталією Мельник та підоблікові давали відповідь та обговорювали ситуацію, яка складається довкола пандемії у Диканському районі.

Волонтер пробації розповіла про засоби захисту від вірусу, надала статистичні дані, що стосуються нашого району та принесла просвітницькі роздаткові матеріали, які допоможуть підвищити рівень знань з даної теми.

Додатково провела роботу з кожним із кола підоблікових  індивідуально, згідно плану. Відповіла  на питання щодо того яким способом можна вирішити проблему з алкоголем, з наркотичною залежністю, які  послуги може  надати комунальне некомерційне підприємство «Диканська лікарня планового лікування».