Служба зайнятості інформує

Служба зайнятості інформує. За 8 місяців 2018 року послугами служби зайнятості скористалися   1996  осіб, яким надано 6850 послуг.

Статус  безробітного на початок року мали – 544 особи. Протягом січня –серпня  2018року зареєстровано та  надано статус безробітного 466 особам  що на 55 осіб менше показника аналогічного періоду минулого року.

На кінець серпня 321 особа має статус безробітного.

Працевлаштовані на вільні та новостворені робочі місця 725 осіб, в тому числі 425 осіб, які мали статус  безробітного. Рівень працевлаштування безробітних складає 42,1%.

За 8 місяців  поточного року  під замовлення роботодавців пройшли професійну підготовку, перепідготовку та підвищили кваліфікацію 232 безробітних ( на 29 осіб більше аналогічного періоду минулого року), з них у Полтавському ЦПТО  -177 осіб

Чисельність осіб, залучених  до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру складає 278 осіб ( на 72 особи менше  показника аналогічного періоду минулого року).

143 роботодавці району подали до служби зайнятості  для укомплектування 815 вакансій.