Участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки

В області діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини. ЇЇ пріоритетними напрямками на період до 2020 року та завдання Мінагрополітики є залучення до участі в Програмах підтримки не менше 30% діючих фермерських господарств Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба.

Вчора, 14 серпня, в залі засідань райдержадміністрації провели навчальний семінар на тему: «Участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки» з керівниками фермерських господарств району та іншими зацікавленими особами з метою інформування сільськогосподарських товаровиробників та органів місцевого самоврядування щодо реалізації діючих державних і місцевих програм підтримки агропромислового комплексу.

Роз’яснення щодо участь фермерів у державних та регіональних програмах підтримки надали Андрієнко Світлана Михайлівна – директор Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби та Грузин Тетяна Євгеніївна – заступник директора Полтавської обласної сільськогосподарської дорадчої служби.

В семінарі взяв участь голова Диканської райдержадміністрації Шкарбань Володимир Григорович.