Урочисті заходи з нагоди відзначення 27-ї річниці Незалежності України в Диканці.

В День Незалежності  з 10 години ранку на стадіоні «Колос» футбольні команди змагалися за кубок Диканського району. Дитяча розважальна програма  з аніматорами, ростовими ляльками, квест, рухливі ігри та вікторина для маленьких жителів Диканьки проходили біля районного будинку культури з 11 години. Після відбувся патріотичний флешмоб «Ми – майбутнє України».

Вечірні заходи розпочалися з  караоке у Диканьці.

Завершили святкову програму у Диканському районному будинку культури, де на диканчан та гостей селища чекали урочистості та святковий концерт з нагоди відзначенню 27-ї річниці Незалежності України.

Присутніх зі святом привітали виконувач обов`язків голови райдержадміністрації Зоя Присяжнюк, голова районної ради Станіслав Муха, селищний голова Валерій Товстій.

За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної соціальної політики, підтримку військових на Сході України  були нагороджені грамотами райдержадміністрації та районної ради працівники структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевго самоврядування, волонтери.

У заході прийняли участь: жителі та гості селища, представники політичних осередків, громадських організацій, трудових колективів району та журналісти районної газети «Трудова слава».