Диканщина відзначає День Збройних Сил України

Сьогодні в Україні свято військовослужбовців - День Збройних Сил. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про Збройні Сили України», а 13 грудня – Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України, які визначили основні принципи розбудови українського війська. Впродовж десятиліть Збройні Сили України переживали складні часи, українська Армія поступово втрачала свою міць.

• Після Революції Гідності та початку воєнних дій на сході України розпочалася нова сторінка літопису українських Збройних сил. Попри тотальну руїну в армії, корупцію, зради, втрати і підступність ворога, українським військовим вдалося відстояти незалежність Батьківщини, захистити власний народ від агресора, а також відновити обороноздатність Збройних силсказав під час вітань голова РДА Володимир Шкарбань.

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України відбулися сьогодні у районному залі засідань.