Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня у Диканському районі

Урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня у Диканському районі. Вчора, 6 березня, з нагоди Міжнародного жіночого дня у районному будинку культури відбулись урочистості заходи.

З щирими  вітаннями зі сцени звернулися до жінок голова Диканської райдержадміністрацїі Володимир Шкарбань, голова районної ради Станіслав Муха, селищний голова Валерій Товстій та голова Решитилівської райдержадміністрації Роман Перепелиця.

У своєму виступі керівники зазначили, що жінка – берегиня роду людського. Очільники побажали міцного здоров`я, щастя, сімейного благополуччя та мирного неба над головами.

З нагоди свята кращим працівницям вручили Почесні Гра­моти райдержадміністрації та районної ради.

Святковий концерт дарували аматори Решитилівського районного будинку культури у тісній співпраці секторів культури та туризму Диканської та Решитилівської райдержадміністрацій.