Урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України

Версія для друкуВерсія для друку

Урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України. 28 червня відбулися урочистості з нагоди відзначення 21-ї річниці Конституції України і традиційне покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка та пам’ятного знаку «Небесній Сотні».

Представників трудових колективів, підприємств, установ, організацій, громадськість зі святом привітали голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань, голова районної ради Станіслав Муха, селищний голова Валерій Товстій 

– Вітаю Вас, з найголовнішим державним святом – Днем Конституції України! Адже, 28 червня 1996 року стало визначною подією сучасної історії України. «Конституція України» стала не лише правовим документом, а й основою для розбудови демократичної країни. Вважається, що прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність і стало найважливішим кроком у забезпеченні прав та свобод людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Бажаю всім мирного неба над головою, благополуччя та всіляких гараздів у родинах, а також співпраці для розбудови країни – наголосив під час урочистої церемонії голова РДА. 
У рамках проведення заходу відбулося вручення грамот волонтерам Диканщини.

Наверх ↑