Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери

Версія для друкуВерсія для друку

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери. У першу неділю листопада в нашій державі відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості населення, трудових відносин.

Напередодні свята, 2 листопада у залі райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Володимир Шкарбань. Він висловив працівникам галузі щиру подяку за самовіддану та наполегливу працю, тепло сердець, яке вони дарують людям. Побажав міцного здоров'я, щастя, домашнього затишку, достатку та нових здобутків.

  • Свято працівника соціальної сфери по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі, вчасно подаючи руку допомоги тим, кому це дійсно необхідносказав Володимир Шкарбань.

Окрім теплих та щирих слів привітань кращі працівники були відзначені грамотами райдержадміністрації.

Наверх ↑