В районному центрі вшанували пам’ять захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата приурочена до дня найбільших втрат української армії на Донбасі — дня виходу з оточення в Іловайську 29 серпня 2014 року.В знак вшанування загиблих Президент видав Указ про щорічне відзначення 29 - го серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

У суботу в парку Слави зібралися диканчани, щоб вшанувати пам'ять захисників, які не повернулися додому. Ведуча згадала спогади учасників подій та втрати , які понесла Україна. Упродовж цих років тривають дискусії та ведеться слідство щодо цієї трагедії. Дані про втрати різняться й сьогодні.

Також на знак вшанування пам’яті захисників України 29 серпня о 10:00 була оголошена національна хвилина мовчання.