Відбулося чергове засідання науково-технічної ради регіонального ландшафтного парку "Диканський". 14 листопада у районному  залі засідань під головуванням Ірини Черкаської за участі заступника голови Диканської райдержадміністрації Віктора  Дудник відбулося чергове засідання науково-технічної ради РЛП"Диканський".

На засідання запрошені: Директор Державного підприємства «Диканське досвідне лісомисливське господарство»  Вадим Нетудихата та лісничий Диканського лісництва Віктор Пасько .

Про зміну складу науково-технічної ради регіонального ландшафтного парку «Диканський» доповідала Ірина Черкаська.

Григорій Сененко інформував з другого питання порядку денного «Проведення санітарно-оздоровчих заходів та рубок формування і оздоровлення лісів у межах РЛП «Диканський» у 2018 році.»

Про Проект організації території регіонального ландшафтного парку, охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів доповідав Микола Григор’єв

Одними із актуальних питань порядку денного стали:  «Про впорядкування та інформаційне наповнення екологічних стежок на території Диканської селищної ради (зона масового короткочасного відпочинку «Бузковий гай») та на території Великобудищанської сільської ради (Писарівщанський лісопарк)», «Про проект створення агро-рекреаційного кластеру «Диканька цілий рік»», «Про проведення заходів по приведенню в належний стан полезахисних смуг на території РЛП «Диканський»».

Членами комісії на засіданні розглянуто стан фінансування РЛП «Диканський», проект Програми розвитку РЛП «Диканський» на 2018-2022 роки та План роботи регіонального ландшафтного парку «Диканський» на 2018 рік.

Присутні:  директор РЛП «Диканський» Черкаська І.С., заступник директора РЛП «Диканський» Петрова Т.О. та головний природознавець РЛП «Диканський» Момот О.О., заступник голови Диканської райдержадміністрації Дудник В.Ю, начальник відділу земельних ресурсів та екомережі Управління природокористування Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОДА Григор’єв М.М., кандидат біологічних наук, доцент Смоляр Н.О., в.о.головного лісничого Державного підприємства «Диканське досвідне лісомисливське господарство» Сененко Г.Г.,вчитель біології Великобудищанської ЗОШ І-ІІІ ступеня Біляєва Т.Г.

Науково-технічна рада ландшафтного парку, яка є колегіальним дорадчим органом, який вирішує складні наукові та науково-технічні проблеми, готує рекомендації щодо основних питань з планування, виконання, фінансування, кадрового та матеріально-технічного забезпечення Парку. Діє рада з 2014 року .