Відбулося засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації

4 липня за участі першого заступника голови райдержадміністрації Зої Присяжнюк відбулося засідання Громадської ради при Диканській райдержадміністрації.

Учасники заходу розглянули ряд питань суспільного характеру, а саме про масові заходи районну за участі громадськості, організація допомоги волонтерському руху.

Голова ГО «Волонтери Диканщини» Ніна Моргунова звернулася з проханням заручитися допомогою для плетіння маскувальних сіток. В свою чергу Ніна відзначила учнів Диканської ЗШО І-ІІІ ступенів, які прочитавши оголошення у соцмережі та районній газеті, виявили бажання внести вклад у допомогу військовим.

Перший заступник голови райдержадміністрації привітала присутніх та дала відповіді на запитання, які найбільше хвилюють громадськість району. А сьогодні - це територіальна та медична реформи.

Ірина Черкаська, голова Громадської Ради при РДА запросила присутніх представників ГО долучитися до акції «Врятуй Ворсклу від сміття», яка відбудеться 5 липня 2017 року. Збір учасників акції о 08 год 30 хв біля РБК. Дана акція відбудеться за підтримки Диканської РДА.